بنیاد فرهنگی اجتماعی گنابادپژوهی یک موسسه غیر انتفاعی است که در جهت اهداف خیرخواهانه و عام المنفعه گام بر می دارد. این موسسه به عنوان یک سمن (NGO) دارای مجوز رسمی از فرمانداری شهرستان گناباد می باشد.

شما می توانید با حمایت مالی از این بنیاد به پیشبرد اهداف فرهنگی این مجموعه و اعتلای فرهنگی شهرستان کمک نمایید.

همچنین در صورتی که خواهان صرف مبالغی در موضوع و اهداف ویژه فرهنگی در شهرستان می باشید. این بنیاد می تواند در راستای اجرایی نمودن این گونه طرح ها چه بصورت مستقیم بعنوان مجری و چه بصورت غیر مستقیم توسط دیگر نهاد های فرهنگی شهرستان بعنوان ناظر و رابط همکاری لازم را داشته باشد.

این بنیاد و موسسین و اعضای آن همگی از فعالان  و جوانان فعال فرهنگی در شهرستان می باشند و همچنین  اطلاعات مناسبی در زمینه مسائل فرهنگی و اجتماعی شهرستان داشته و با دیگر گروه های فرهنگی شهرستان نیز ارتباط خوبی و موثری دارند. این مسئله می تواند به درک صحیح از نیاز های فرهنگی در شهرستان و اعمال کمک و حمایت های موثر در این زمینه کمک شایانی بنماید.

تاکید ما در این زمان بیشتر بر گسترش حرکت های نو فرهنگی در شهرستان و حضور در عرصه های روز و حیاتی جامعه همچون عرصه رسانه و اطلاع رسانی و … می باشد

در صورت تمایل برای حمایت از این بنیاد و یا دیگر طرح های فرهنگی در شهرستان می توانید با شماره ۰۹۱۹۲۱۰۰۲۹۰ آقای علی راه نشین رئیس هیات مدیره تماس بگیرید.